External Entities (3.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: yes
bg: да

en: List
bg: Списък

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: View
bg: Прегледай

en: Notes
bg: Бележки

en: no
bg: не

en: Mode
bg: Режим

en: Caching
bg: Кеширане

en: Id
bg: Номер

en: Filters
bg: Филтри

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Read only
bg: Само четене

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: @type: updated %title.
bg: @type: обновен %title.

en: @type: added %title.
bg: @type: добавен %title.

en: @type %title has been created.
bg: @type %title е създаден/a.

en: @type %title has been updated.
bg: @type %title е актуализиран/a.

en: Date and time
bg: Дата и час

en: Text format
bg: Текстов формат
