External Entities (3.0.0-beta5) - en to lv translation catalogue (55 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Version
lv: Versija

en: all
lv: visi

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: View
lv: Skatīt

en: Files
lv: Faili

en: no
lv: nē

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: File ID
lv: Faila ID

en: Fields
lv: Lauki

en: Mode
lv: Režīms

en: Caching
lv: Kešošana

en: Filters
lv: Filtri

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: API key
lv: API atslēga

en: Query
lv: Vaicājums

en: Reversed
lv: Apgriezts otrādi

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Base path
lv: Bāzes ceļš

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: @type: updated %title.
lv: @type: labots %title.

en: @type: added %title.
lv: @type: pievienots(a) %title.

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: starting from @count
lv: sākot no @count

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: @type %title has been created.
lv: Tika izveidots @type %title

en: @type %title has been updated.
lv: @type tipa ieraksts %title tika labots.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title

en: Display @count value(s)
lv: Rādīt @count vērtību(-as)

en: Manage form display
lv: Pārvaldīt formas izskatu
