External Entities (3.0.0-beta5) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: all
se: buot

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: View
se: Čájet

en: Fields
se: Giettit
