External Entities (8.x-2.0-alpha2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Caching
km: ការ​ដាក់​ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Read only
km: បាន​តែ​អាន

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: @type: updated %title.
km: @type ៖ បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព %title.

en: @type: added %title.
km: @type ៖ បាន​បន្ថែម %title ។

en: @type %title has been created.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​បង្កើត ។

en: @type %title has been updated.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ

en: <em>Edit @type</em> @title
km: <em>កែ​សម្រួល​ @type</em> @title
