External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: - All -
af: - Alle -
