External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
