External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Password
ar: كلمة المرور

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %label?
ar: هل أنت متأكد بأنك تريد حذف %label?

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Add @type
ar: إضافة @type

en: - All -
ar: - الكل -

en: Resource
ar: مصدر

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Reference type
ar: نوع المرجع
