External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Password
ast: Clave

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta
