External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Password
be: Пароль

en: - None -
be: - Нічога -

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: View mode
be: Лад выгляду
