External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Category
bn: বিভাগ

en: Name
bn: নাম

en: Add @type
bn: @type যোগ কর
