External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: Invalid display id @display
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་འཆར་ངོས་ཨང་རྟགས་@display

en: There are no @types available to add.
bo: ཁ་སྣོན་བྱ་རུང་བའི་@types་མེད།

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Entity Bundle
bo: དངོས་གཞི་Bundle

en: Add and configure @types
bo: @types་ཁ་སྣོན་དང་སྒྲིག་འགོད
