External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Password
bs: Lozinka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Add @type
bs: Dodaj @type

en: Invalid display id @display
bs: Neispravan ID prikaza @display

en: There are no @types available to add.
bs: Nema @types dostupnih za dodavanje.
