External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Password
ca: Contrasenya

en: - None -
ca: - Cap -

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Variation
ca: Variació

en: Are you sure you want to delete %label?
ca: Esteu segur de voler suprimir %label?

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Invalid display id @display
ca: Identificador (ID) de la vista @display és invàlid

en: There are no @types available to add.
ca: No hi ha @types disponibles per afegir.

en: - All -
ca: - Tot -

en: Resource
ca: Recurs

en: Connection
ca: Connexió

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Add and configure @types
ca: Afegeix i configura @types

en: Rendered entity
ca: Entitat renderitzada

en: Reference type
ca: Tipus de referència

en: No view mode selected
ca: No s'ha seleccionat cap mode de visualització

en: Selected:
ca: Seleccionat:
