External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Password
cs: Heslo

en: - None -
cs: - Nic -

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Are you sure you want to delete %label?
cs: Opravdu chcete smazat %label?

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: Variations
cs: Varianty

en: Invalid display id @display
cs: Neplatné ID zobrazení @display

en: - All -
cs: - Vše -

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Add and configure @types
cs: Přidat a nastavit @types

en: Reference type
cs: Typ reference

en: Selected:
cs: Vybráno:
