External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Password
cy: Cyfrinair

en: - None -
cy: - Dim -

en: Category
cy: Categori

en: Name
cy: Enw

en: Add @type
cy: Ychwanegu @type

en: Invalid display id @display
cy: Arddangos annilys @display

en: There are no @types available to add.
cy: Does dim @types ar gael i ychwanegu.
