External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Are you sure you want to delete %label?
el: Είστε σίγουροι για τη διαγραφή του %label;

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Add @type
el: Προσθήκη @type

en: Invalid display id @display
el: Λανθασμένο id εμφάνισης @display

en: - All -
el: - Όλα -

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Add and configure @types
el: Προσθήκη και παραμετροποίηση @types

en: Rendered entity
el: Απεικονιζόμενη οντότητα

en: Reference type
el: Τύπος αναφοράς

en: No view mode selected
el: Δεν έχει επιλεγεί τρόπος προβολής

en: Selected:
el: Επιλεγμένο:
