External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Password
eo: Pasvorto

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
