External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Password
et: Parool

en: - None -
et: - Puudub -

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Invalid display id @display
et: Ebakorrektne kuva id @display

en: There are no @types available to add.
et: Lisamiseks pole ühtegi tüüpi @types.

en: - All -
et: - Kõik -

en: Resource
et: Ressurss

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Add and configure @types
et: Lisa ja seadista valitud @types

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem

en: Reference type
et: Viite tüüp

en: No view mode selected
et: Kuvarežiimi pole valitud

en: Selected:
et: Valitud:
