External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: - All -
eu: - Dena -
