External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Password
fa: گذرواژه

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Category
fa: دسته بندی

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Are you sure you want to delete %label?
fa: آیا مطمئن هستید می‌خواهید %label را حذف کنید؟

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Add @type
fa: افزودن @type

en: Invalid display id @display
fa: شناسه نمایشگر نامعتبر @display

en: - All -
fa: - همه -

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Rendered entity
fa: بخش ارائه شده
