External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Password
fi: Salasana

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Category
fi: Kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Are you sure you want to delete %label?
fi: Oletko varma että haluat poistaa %label?

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Add @type
fi: Lisää @type

en: Invalid display id @display
fi: Epäkelpo sivun ID.

en: There are no @types available to add.
fi: @types ei löytynyt lisättäväksi.

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Resource
fi: Resurssi

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Entity Bundle
fi: Entiteettinippu

en: Add and configure @types
fi: Lisää ja muokkaa @types

en: Rendered entity
fi: Renderöity entiteetti

en: Reference type
fi: Viittaustyyppi

en: No view mode selected
fi: Näyttötapaa ei ole valittuna

en: Selected:
fi: Valittu:
