External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Password
fil: Hudyat

en: - None -
fil: - Wala -

en: Name
fil: Pangalan

en: - Select -
fil: - Pumili -
