External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Category
ga: Ábhar
