External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Password
gl: Contrasinal

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: Invalid display id @display
gl: Id de visualización @display non válido

en: There are no @types available to add.
gl: Non hai @types dispoñíbeis para engadir.

en: - All -
gl: - Todo -

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Add and configure @types
gl: Agregar e configurar @types
