External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક
