External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Password
he: סיסמה

en: - None -
he: - ללא -

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Invalid display id @display
he: מזהה תצוגה לא חוקי @display

en: There are no @types available to add.
he: אין @types זמינים להוספה.

en: - All -
he: - הכל -

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Add and configure @types
he: הוספת ה@types והגדרות

en: Rendered entity
he: ישות מרונדרת

en: Reference type
he: סוג רפרנס
