External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Password
hr: Lozinka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Add @type
hr: Dodaj @type
