External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: - All -
ht: - Tout -
