External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Password
hu: Jelszó

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %label?
hu: „%label” biztosan törölhető?

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Add @type
hu: @type hozzáadása

en: Variations
hu: Variációk

en: Invalid display id @display
hu: Érvénytelen megjelenítési azonosító @display

en: There are no @types available to add.
hu: @types nem érhető el a hozzáadáshoz.

en: - All -
hu: – Mind –

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Add Connection
hu: Kapcsolat hozzáadása

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Entity Bundle
hu: Mezőköteg

en: Add and configure @types
hu: @types hozzáadása és beállítása

en: Rendered entity
hu: Leképzett entitás

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Reference type
hu: Hivatkozás típusa

en: No view mode selected
hu: Nincs nézetmód kiválasztva

en: Selected:
hu: Kiválasztva:

en: Entity browser bulk select form
hu: Entitásböngésző tömeges kiválasztás űrlap

en: Add a form element that lets you use a view as a base to select entities in entity browser.
hu: Egy űrlapelem hozzáadása, ami lehetővé teszi, hogy az entitásböngészőben egy nézet alapján lehessen kiválasztani az entitásokat.

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
hu: Rekurzív megjelenítés észlelve %entity_type: %entity_id entitás megjelenítésekor %field_name mező használata közben %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id azonosítójú entitáson. A megjelenítés megszakítva.
