External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type

en: @label
hy: @label (@column)

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
