External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Password
is: Lykilorð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Category
is: Flokkur

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: - Select -
is: - Velja -

en: Add @type
is: Bæta við @type

en: - All -
is: - Allt -

en: Add and configure @types
is: Bæta við og setja upp @types
