External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Password
jv: Sandhi

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: - All -
jv: - Kabeh -
