External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: - All -
ka: - ყველა -
