External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы
