External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
