External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
