External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: - All -
lt: - Visos -

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
