External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Password
lv: Parole

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Invalid display id @display
lv: Nederīgs attēlojuma ID @display

en: There are no @types available to add.
lv: Nav pieejams neviens @types, ko pievienot

en: - All -
lv: - Visi -

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Add and configure @types
lv: Pievienot un konfigurēt @types
