External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: - None -
mg: - Tsy misy -
