External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Add @type
mk: Додај @type

en: - All -
mk: - Сите -
