External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
