External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
