External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
