External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: - None -
nl: - Geen -

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Authentication Settings
nl: Authenticatie instellingen

en: Are you sure you want to delete %label?
nl: Weet u zeker dat u %label wilt verwijderen?

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Variations
nl: Variaties

en: Invalid display id @display
nl: Ongeldige weergave-id @display

en: There are no @types available to add.
nl: Er zijn geen @types beschikbaar om toe te voegen.

en: - All -
nl: - Alle -

en: Resource
nl: Bron

en: Connection
nl: Verbinding

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Add Connection
nl: Verbinding toevoegen

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Add and configure @types
nl: @types toevoegen en instellen

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Reference type
nl: Referentietype

en: No view mode selected
nl: Geen weergavemodus geselecteerd

en: Selected:
nl: Geselecteerd:

en: Add a form element that lets you use a view as a base to select entities in entity browser.
nl: Voeg een formulier-element toe dat een overzicht gebruikt als basis om entiteiten in de entiteiten browser te kiezen.

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
nl: Recursieve rendering gedetecteerd bij het renderen van de entiteit %entity_type: %entity_id, met het veld %field_name op de entiteit %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id. Renderen afgebroken.
