External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Password
nn: Passord

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: - All -
nn: - Alle -
