External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ
