External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Password
pl: Hasło

en: - None -
pl: - Brak -

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Are you sure you want to delete %label?
pl: Czy na pewno usunąć %label?

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: Variations
pl: Warianty

en: Invalid display id @display
pl: Nieprawidłowy idenfytikator formatu @display

en: There are no @types available to add.
pl: Brak dostępnych elementów typu @types do dodania.

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Resource
pl: Zasób

en: Connection
pl: Połączenie

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Add Connection
pl: Dodaj połączenie

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Add and configure @types
pl: Dodaj i konfiguruj @types

en: Rendered entity
pl: Wyrenderowana encja

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Reference type
pl: Typ wskazania

en: No view mode selected
pl: Nie wybrano żadnego trybu widoku

en: Selected:
pl: Wybrano:
