External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %label?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %label؟

en: - Select -
ps: - غوره -

en: - All -
ps: - ټول -

en: Selected:
ps: غوره شوي:
