External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Password
ro: Parolă

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Are you sure you want to delete %label?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %label?

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Add @type
ro: Adaugă @type

en: Variations
ro: Variații

en: Invalid display id @display
ro: ID-ul de afișare @display nu este valid

en: There are no @types available to add.
ro: Nu există @types disponibile pentru a fi adăugate.

en: - All -
ro: - Toate -

en: Resource
ro: Resursă

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Add and configure @types
ro: Adăugați și configurați @types

en: Rendered entity
ro: Entitate randată

en: Reference type
ro: Tipul referinței

en: No view mode selected
ro: Nici un mod de vizualizare selectat

en: Selected:
ro: Selectat:
