External Entity (Consumer) (1.0.0-rc1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma
